احدی: بوکسور های حرفه‌ای در ونزوئلا حضور خواهند داشت

مربی اختصاصی بوکسورهای اعزامی به مسابقات حرفه‌ای جهان، گفت: با حضور بوکسورهای حرفه‌ای جهان در ونزوئلا قطعا کار دو ملی پوش کشورمان برای کسب سهمیه المپیک در این رویداد بسیار سخت خواهد بود.

به گزارش تک رزم به نقل از خبرگزاری فارس اکبر احدی، در مورد اعزام احسان روزبهانی به تورنمنت چین، گفت: احسان روزبهانی اواخر سال 93 با حضور در مسابقات حرفه‌ای آیبا APB توانست سهمیه المپیک 2016 ریو را کسب کند. روزبهانی این روزها تمرینات خود را به شدت پیگیری می‌کند و طی یکی دو روز آینده راهی چین خواهد شد.

وی در مورد اینکه روزبهانی به همراه چه کسی راهی چین خواهد شد، عنوان کرد: قرار است کنار محمدپور و قاسمی‌پور راهی ونزوئلا شوم و در این مسابقات کنار روزبهانی نخواهم بود. غلامرضا کریمی به عنوان مربی و مهدی چراغی نیز به عنوان مربی بدنساز در این سفر کنار روزبهانی خواهند بود.
وی در پاسخ به این سوال که نفرات اعزامی به ونزوئلا چقدر شانس کسب سهمیه المپیک دارند، گفت: به هر حال بچه‌‌های ما تازه از یک رویداد مهم به ایران بازگشته‌اند و قرار است دوباره طی چند روز آینده راهی یک رویداد بسیار مهم‌تر شوند. با حضور بوکسورهای حرفه‌ای جهان در ونزوئلا قطعا ما کار سختی را در پیش خواهیم داشت و کسب سهمیه المپیک در این رویداد واقعا کار دشواری است، اما امیدوارم که به لطف خدا نتایج خوبی را این دو بوکسور کسب کنند. طبق برنامه‌ای که کشور میزبان اعلام کرده، مسابقات قرار است 13 تیرماه برگزار شود و احتمالا ما دو روز زودتر راهی این کشور خواهیم شد.

اکبر احدی مربی اختصاصی روزبهانی نیز برای هدایت امین قاسمی پور و سجاد محمد پور در رقابت های WSB- APB (حرفه ای و نیمه حرفه ای) راهی کشور ونزوئلا می شود و در تورنمت چین روزبهانی را همراهی نخواهد کرد. تورنمنت چین از 8 تیرماه آغاز خواهد شد.

منبع خبر : خبرگزاری فارس

http://takrazm.com/wp-content/uploads/2016/06/kanal-telegram.pnghttp://takrazm.com/wp-content/uploads/2016/06/safeh-insta.png