اخراج دو بوکسور از مسابقات کشوری جوانان

به گزارش فروشگاه اینترنتی رزمی تک رزم به نقل از خبرگزاری ایسنا، دبیر فدراسیون بوکس گفت:بعد از سالهای زیادی که شاهد حضور بوکسورها به دلیل صغرسن در مسابقات بودیم امسال برای اولین بار دستگاه ثبت اثر انگشت و اسکن صورت خریداری شد و دو نفر از مسابقات کشوری کنار گذاشته شدند.

علیرضا دانشمندفرد در گفت‌وگو خود، اظهار کرد: در سال های گذشته بارها شاهد بودیم که بوکسورهایی در مسابقات نوجوانان و جوانان کشور به دلایلی همچون صغر سن به طور نادرست حاضر می شدند و حاشیه ها و اعتراضاتی از سوی دیگر تیم ها انجام می شد. امسال برای اولین بار به منظور جلوگیری از این اعتراضات و حواشی با آمادگی کامل آمدیم و خدا را شکر هیچ حاشیه ای هم به وجود نیامد.

وی افزود: طبق هماهنگی با نایب رییس فدراسیون، اسکن صورت و دستگاه ثبت اثرانگشت خریداری شد تا بانک اطلاعاتی فدراسیون تکمیل شود.این کار به خوبی انجام شد و اگر مورد مشکوکی هم پیدا می شد اطلاعاتش ثبت می شد تا در سالهای آینده دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

دبیر فدراسیون بوکس با تاکید بر اینکه در این دوره از مسابقات قهرمانی جوانان کشور اعتراضات و حواشی بسیار کم بود گفت: تنها دو مورد اعتراض وجود داشت که به آنها رسیدگی شد و این دو بوکسور در همان دور اول مسابقات اخراج شدند. استانهای متخلف هم بعد از مسابقات از سوی کمیته انضباطی فدراسیون دعوت خواهند شد تا به این تخلف پاسخ دهند.

وی در مورد انتقاداتی که به میزبانی گلستان و مناسب نبودن تغذیه و محل اسکان مسابقات وجود داشت گفت: باید بگویم میزبانی گلستان خوب است اما تعدادی مربی و بوکسور انگشت شمار توقعات بیش از انتظاری دارند و باید از توقعاتشان کم کنند. این افراد انگشت شمار در فضای مجازی خیلی شلوغ کرده اند و این کار اصلا درست نیست. آنها باید شرایط میزبانی برای حدود 300 نفر را به خوبی درک کنند.

منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

http://takrazm.com/wp-content/uploads/2016/06/kanal-telegram.pnghttp://takrazm.com/wp-content/uploads/2016/06/safeh-insta.png