بهنام اسبقی و ابوالفضل یعقوبی در اردوی تیم‌ملی تکواندو

در راستای پشتوانه‌ سازی و آمادگی هرچه بهتر تیم‌ملی تکواندو برای حضور در مسابقات گرندپری 2016 و المپیک 2020، بهنام اسبقی و ابوالفضل یعقوبی به جمع ملی‌پوشان تکواندوی کشورمان اضافه شدند.

به گزارش تک رزم به نقل از خبرگزاری فارس، اردوهای آماده‌سازی تیم‌ ملی تکواندوی کشورمان برای حضوری پرقدرت در بازیهای المپیک ریو 2016، در مرکز جهانی فدراسیون تکواندو در حال برگزاری است که با تصمیم کادر فنی، برای آماده‌سازی تیم‌ملی ایران جهت شرکت در رقابت‌های گرندپری که بعد از بازیهای المپیک انجام می‌شود و همچنین پشتوانه‌سازی برای المپیک 2020، بهنام اسبقی و ابوالفضل یعقوبی به اردوی تیم‌ملی دعوت شدند.

هم‌ اکنون، فرزان عاشورزاده، مهدی خدابخشی و سجاد مردانی 3 مرد المپیکی تکواندوی ایران به همراه آرمین هادی‌پور، مسعود حجی‌زواره و امید عمیدی نفرات دوم این ورزشکاران، تمرینات خود را زیر نظر بیژن مقانلو بعنوان سرمربی و مهدی بی‌باک و مهرداد یوسفی بعنوان مربی پیگیری می‌کنند که از صبح امروز (شنبه)، اسبقی و یعقوبی هم به جمع تکواندوکاران ملحق شده‌اند.

منبع خبر : خبرگزاری فارس

http://takrazm.com/wp-content/uploads/2016/06/kanal-telegram.pnghttp://takrazm.com/wp-content/uploads/2016/06/safeh-insta.png