جودوكاران پارالمپيكي در انگلستان اردو مي زنند

به گزارش روز شنبه پايگاه اطلاع رساني كميته ملي پارالمپيك ، تيم ملي جودو نابينايان و كم بينايان كه سه سهميه براي حضور در پانزدهمين دوره بازي ‌هاي پارالمپيك به دست آورده است، در راستاي آماده سازي براي حضور در اين دوره از بازي‌ها تاكنون شش مرحله اردوي آماده‌سازي برگزار كرد و اردوي هفتم اين تيم نيز از امروز در تهران آغاز شد.

بر اساس اين گزارش، به درخواست مربيان تيم ملي جودو و با موافقت مسئولان كميته ملي پارالمپيك، اين تيم به زودي در اردويي برون مرزي در انگلستان شركت مي كند.
اين تيم در روزهاي 15 تا 20 خرداد ماه در انگلستان تمرينات پارالمپيكي خود را پيگيري مي كند و دو روز نيز تمرين مشترك با جودوكاران شركت كننده در اين تورنمنت خواهند داشت.
محمدرضا يوسف زاده، سرمربي تيم ملي جودوي نابينايان و كم بينايان، در گفت و گو گفت: موافقت مسئولان كميته ملي پارالمپيك براي اين اعزام گرفته شده و بر اين اساس فدراسيون نابينايان و كم بينايان كارهاي لازم براي گرفتن ويزاي ملي پوشان و اعضاي كادر فني را آغاز كرده است.
بر پايه اين گزارش، اميد جعفري در وزن 81 كيلوگرم، حامد عليزاده در وزن 100 كيلوگرم و حمزه ندري در وزن 100+ كيلوگرم جودوكاران ايران در بازي هاي پارالمپيك 2016 ريو هستند.

منبع خبر : خبرگزاری جمهوری اسلامی