رفعتی: تمامی کشورها، تکواندوی ایران را قدرت جهان می‌شناسند

حسین رفعتی دبیرکل فدراسیون جهانی تکواندو صبح امروز (سه شنبه) با حضور در کمیته ملی المپیک، با کیومرث هاشمی رییس کمیته ملی المپیک کشورمان دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

به گزارش تک رزم به نقل از خبرگزاری فارس، در این دیدار کیومرث هاشمی ضمن ابراز خوشحالی از حضور یک ایرانی در پست دبیر کل فدراسیون جهانی تکواندو، اظهار داشت: بدون تردید این انتخاب بیانگر قدرت برنامه ریزی و کارهای اجرایی شما در این فدراسیون جهانی است، چرا که به شخصه خود مطالعه کرده‌ام که دکتر چو رییس فدراسیون جهانی یکی از دلایل انتخاب شما در این پست را گسترش هر چه بیشتر تکواندو در عرصه جهانی دانست.
وی ادامه داد: بسیار خوشحالیم که یک ایرانی چنین پستی در یک فدراسیون بزرگ و موفق جهانی دارد و به شخصه در رقابت‌های جهانی مکزیک شاهد بوده‌ام که چگونه بر اجرای رقابت‌ها نظارت دارید.
هاشمی خاطر نشان کرد: بدون تردید تکواندو ایران در حال حاضر با همت و تلاشی که مسئولان، مربیان، قهرمانان و جامعه آن داشته‌اند، تنها قدرت جهانی این رشته است؛ چرا که در رقابت‌های جهانی و قاره‌ای بارها کره‌جنوبی را پشت سر گذاشته است و مردم کشور عزیزمان امید بسیاری دارند تا در المپیک ریو بار دیگر هوگوپوشان با مدال آوری خود باعث خوشحالی ملت شوند.
سپس حسین رفتی دبیر کل فدراسیون جهانی تکواندو، ابراز داشت: بعنوان یک مسئول جهانی اگر چه باید بی طرف باشم،اما بعنوان یک ایرانی از پیروزی‌های نمایندگان کشورم در رقابت‌های برون مرزی خوشحال می‌شوم و امیدوارم این عزیزان در رقابت‌های ریو بتوانند مایه مباهات مردم کشور عزیزمان شوند، چرا که تمامی کشورها تکواندو ایران را بعنوان قدرت جهانی می شناسند.
وی خاطر نشان کرد: تمامی اقدامات لازم برای برگزاری رقابت‌های تکواندو در بازیهای المپیک ریو از سوی فدراسیون جهانی انجام شده و در بحث داوران هم تلاش شد تا بهترین ها برای این رویداد مهم انتخاب شوند.
در این نشست، سیدمحمد پولادگر رییس فدراسیون تکواندو، اصغر رحیمی سرپرست کاروان اعزامی به ریو و ناظر کمیته در تکواندو به همراه هادی ساعی دارنده 3 مدال طلا و برنز المپیک و پرافتخارترین ورزشکار المپیکی کشورمان حضور داشتند.

منبع خبر : خبرگزاری فارس

http://takrazm.com/wp-content/uploads/2016/06/kanal-telegram.pnghttp://takrazm.com/wp-content/uploads/2016/06/safeh-insta.png