رودکی: تصمیم ملایی برای خداحافظی از تیم ملی جودو احساسی است

مدیرفنی تیم ملی جودو گفت: تصمیم ملایی برای خداحافظی از جودو احساسی است و او را هر طور شده حفظ خواهیم کرد. سعید ملایی، جودوکار ملی‌پوش کشورمان در دور نخست رقابت‎های دسته 81- کیلوگرم مغلوب حریف روس و از بازی‎های المپیک حذف شد. وی پس از ناکامی در المپیک 2016 از دنیای قهرمانی در عرصه ملی خداحافظی کرد.

به گزارش فروشگاه اینترنتی رزمی تک رزم به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمدرضا رودکی در خصوص خداحافظی ملایی از عرصه قهرمانی و ملی اظهار داشت: در کل این نوع از تصمیمات احساسی است. خودم هم در دوران ورزشم از این قبیل تصمیمات را اتخاذ می‎کردم اما ملایی اعجوبه وزن خودش است. اعتقاد دارم اون یکی از بهترین نفرات برتر 81- کیلوگرم دنیا است.

وی ادامه داد: اگر مدال جهانی و المپیک را نگیرد، به خودش خیانت کرده است. او امروز در دیدار با ورزشکار روس که قهرمان المپیک هم شد، با یک اختیار و  یک فن کاذب بازی را واگذار کرد. ملایی جودوکار فوق‎العاده‎ای است. او یک استثنا در ورزش ایران است. او را به هر قیمتی نگه می‎داریم.

رودکی گفت: خجسته، ملایی و محجوب را قطعا نگه داشته و از آنها استفاده می‎کنیم.

منبع خبر : خبرگزاری تسنیم

http://takrazm.com/wp-content/uploads/2016/06/kanal-telegram.pnghttp://takrazm.com/wp-content/uploads/2016/06/safeh-insta.png