محجوب: با تغییر و تحولات انجام شده به آینده جودو امیدوارتر شدیم

ملی‌پوش جودو گفت: خوشبختانه و با تغییر و تحولاتی که در فدراسیون انجام شده حالا می‌توانیم با امیدواری بیشتری به آینده این رشته نگاه کنیم.

به گزارش فروشگاه اینترنتی رزمی تک رزم به نقل از خبرگزاری تسنیم، جواد محجوب در گفت‌وگو خود عنوان کرد: تمریناتم را به صورت شخصی دنبال می‌کنم، خوشبختانه مشکل خاصی ندارم و برای مسابقات آینده در حال برنامه‌ریزی هستم. با تغییر و تحولاتی که در جودو رخ داده حالا همه نیروهای این رشته با امیدواری بیشتری به آینده نگاه می‌کنند و انگیزه بالاتری دارند.

وی ادامه داد: بالا رفتن انگیزه برای فعالیت می‌تواند فاکتور بسیار مهمی برای پیشرفت این رشته در آینده باشد و  فکر می‌کنم به امید خدا و همت اهالی این رشته می‌توانیم آینده روشن و خوبی را برای این رشته المپیکی ترسیم کنیم.

ملی‌پوش سنگین وزن جودو در مورد حضورش در تیم کشتی پهلوانی نیز اظهار داشت: عبدالرضا کارگر سرمربی تیم کشتی پهلوانی با توجه به سابقه فعالیت من در این رشته از من دعوت کرد تا در اردوها و مسابقات انتخابی این رشته برای حضور در رقابت‌های جهانی بلاروس شرکت کنم. در این مورد باید اشاره کنم که واقعا از لطف او و دیگر دوستان در این مورد تشکر می‌کنم و بعد از مشورت با مسئولان فدراسیون جودو در این مورد تصمیم خواهم گرفت. در صورت صلاحدید رئیس فدراسیون جودو به عنوان سرباز ورزش کشور اگر کمکی از دستم بر بیاید انجام خواهم داد.

منبع خبر : خبرگزاری تسنیم

http://takrazm.com/wp-content/uploads/2016/06/kanal-telegram.pnghttp://takrazm.com/wp-content/uploads/2016/06/safeh-insta.png