مهدی خدابخشی: به المپیک فکر می‌کنم مدال میبینم

مهدی خدابخشی می‌گوید میلاد بیگی تکواندو کار ایرانی الاصل هم مانند دیگر رقباست.

به گزارش فروشگاه اینترنتی رزمی تک رزم به نقل از خبرگزاری ایسنا، تکواندوکار المپیکی ایران در خصوص اردوهای تیم ملی گفت: اردوها خیلی خوب پیش می‌رود. مربیان تنها به کارهای فنی متکی نیستند و ما را از نظر ذهنی نیز آماده حضور در میدان المپیک کرده‌اند. تمرینات بسیار سخت و فشرده است و برنامه‌ریزی طوری بوده است که المپیک روز اوج ما باشد. هم مربیان و هم تکواندوکاران تمام تلاش خود را می‌کنند که بهترین نتیجه ایران در المپیک رقم بخورد.

وی ادامه داد: زمانی که به المپیک فکر می‌کنم مدال را میبینم و با روحیه و انگیزه پیش می‌روم. انگیزه کسب طلا دارم و برای اتفاق مصمم هستم. زمان زیادی تا المپیک باقی نمانده است و در این مدت چیزی کم نخواهم گذاشت. حدود دو سال برای کسب سهمیه تلاش کردیم و چند ماهی است در اردوهای المپیکی هستیم. تمام سختی‌های تمرین و دوری از خانواده را تحمل کرده‌ام که مدال بگیرم.

خدابخشی افزود: در جایگاه نخست رنکینگ بودن تاثیری روی من نداشته و به این جایگاه مغرور نمی‌شوم،  زیرا بسیاری از قهرمانان بزرگ از همین اتفاق ضربه خوردند. من کار خودم را می‌کنم.
دارنده طلای جهان در خصوص رقبای خود در المپیک، خاطر نشان کرد: از رقیبان شناخت کافی دارم و فیلم مبارزات‌شان را زیاد دیدم و آنها را آنالیز کردم. البته مبارزه نیز با آنها داشته‌ام. همه رقبایی که به المپیک می‌آیند سخت تمرین کرده‌اند و کسی برای تفریح نمی‌آید. فشار روی تکواندوکاران برای کسب مدال زیاد است که البته طبیعی است.

وی در خصوص رقیب ایرانی الاصل خود میلاد بیگی، اظهار کرد: بیگی هم مثل رقبای دیگر است و هیچ فرقی برای من ندارد. کسی که برای مدال به المپیک می‌رود، رقیب برایش مهم نیست و کار خود را می‌کند.

منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

http://takrazm.com/wp-content/uploads/2016/06/kanal-telegram.pnghttp://takrazm.com/wp-content/uploads/2016/06/safeh-insta.png