لیگ برتر ووشو باشگاه‌های کشور با تداوم پیروزی‌های دو تیم مدعی دانشگاه آزاد و پارس جنوبی در آکادمی ملی ووشو پیگیری شد .

تیم های حاضر در هفته هفتم و هشتم لیگ برتر ووشو رقابتهای خود را دیروز جمعه در آکادمی ملی ووشو برگزار کردند . در اين هفته تيم های دانشگاه آزاد و پارس جنوبی که صعود خود را به نيمه نهايی قطعی کرده اند برابر حريفان به برتری دست يافته تا بار دیگر خود را به عنوان مدعيان اصلی کسب عنوان قهرمانی ، معرفی کنند .

در گروه یک و از هفته هفتم تیم شهرداری ملارد با حساب هفت بر یک رنگ فيروزه شيراز را از پیش روی برداشت و دانشگاه آزاد اسلامی ۱۱ بر ۲ هيات ووشوی ملاير را شکشت داد . از هفته هشتم این مسابقات نیز هيات ووشوی ملایر برابر همتای سیستانی خود ۱۰ بر صفر  صاحب پیروزی شد و دانشگاه آزاد اسلامی در دومین دیدار متوالی خود ۹ بر ۴ مقابل شهرداری ملارد صاحب پیروزی شد .

در جدول رده بندی گروه یک دانشگاه آزاد با ۲۱ امتياز صعود خود را به مرحله نیمه نهایی مسجل کرده و هيات ووشوی ملاير با ۱۲ امتیاز رقابت نزدیکی با شهرداري ملارد  ۷ امتياز برای صعود خواهد داشت .

اما در گروه دوم از دیدارهای هفته هفتم هيات ووشو اردبيل ۱۰ بر صفر نتیجه را به شهرداری بندرعباس واگذار کرد و پاس قوامين هم ۱۲ بر صفر  شينگ يی چوان را از پیش رو برداشت . از دیدارهای هفته هشتم پاس قوامين ۱۱ بر ۲ نتیجه را به پارس جنوبي واگذار کرد و شهرداری بندرعباس هم ۱۰ بر یک شينگ يی چوان را شکست داد .

در جدول رده بندی این گروه پارس جنوبی ۱۸ امتیازی است و تیم های شهرداری بندرعباس با ۱۵ و پاس قوامین با ۱۲ امتیاز برای صعود تلاش می کنند .

هفته پاياني مرحله گروهی ، ششم اسفند ماه برگزار می شود تا علاوه بر دانشگاه و پارس جنوبی دو تيم ديگر راه يافته به نيمه نهايی مشخص شوند . ديدارهای مرحله نيمه نهايی و نهايی ليگ برتر ووشوی مردان ايران نيز روز ۲۰ اسفند ماه انجام خواهد شد .

منبع : رزم نیوز