پورشیب: کاراته برای موفقیت نیاز به آرامش دارد

کاپیتان تیم ملی کاراته گفت: امروز پر قدرت مبارزاتم را شروع کردم و مثل مسابقات قهرمانی کشور بدون حرف و حدیث به کارم پایان دادم.

به گزارش تک رزم به نقل از خبرگزاری فارس، انتخابی درون اردویی تیم ملی بزرگسالان صبح امروز در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد و نفرات برتر اولویت دوم انتخابی معرفی شدند. ذبیح الله پورشیب، در مورد برگزاری انتخابی تیم ملی، گفت: مسابقات امروز پر هیجان و حساس بود. تمام رقابت‌ها در همه اوزان جذاب و دیدنی برگزار شد. امروز پر قدرت مبارزاتم را شروع کردم و مثل مسابقات قهرمانی کشور بدون حرف و حدیث به کارم پایان دادم. البته علی فداکار از لحاظ فنی و اخلاقی واقعا خیلی خوب بود.

وی در ادامه افزود: بازی اول با نتیجه 6 بر یک برنده دیدار شدم، اما واقعا بازی حساسی بود و در دیدار دوم یک بر صفر بازی را واگذار کردم. در بازی سوم نتیجه مبارزه تساوی شد، اما بازی سوم پرفشار حمله کردم و به همین دلیل نتیجه بازی از سوی 5 داور حاضر به سود من اعلام شد.

پورشیب در پاسخ به این سؤال که آیا نفرات برتر راهی مسابقات دانشجویان جهانی می‌شوند یا خیر، عنوان کرد: طبق صحبت‌های کادر فنی نفرات برتر انتخابی امروز در اولویت اعزام به مسابقات دانشجویان جهان قرار خواهند داشت. خوشحالم که توانستم برنده دیدار امروز باشم و حالا منتظر تصمیم کادر فنی هستیم. امیدوارم که همه از مبارزات امروز راضی باشند.

وی در پایان صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: در حال حاضر فضای اردوهای تیم ملی در آرامش سپری می‌شود. خوشبختانه امکانات خوبی در اختیار تیم ملی قرار دارد. امیدوارم هر کسی به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب می‌شود شرایط فعلی حفظ شود چرا که کاراته برای موفقیت در مسابقات جهانی اتریش نیاز به آرامش دارد. انشالله که بتوانیم در مسابقات جهانی اتریش نتایجی بهتر از دوره گذشته کسب کنیم.

منبع خبر : خبرگزاری فارس

http://takrazm.com/wp-content/uploads/2016/06/kanal-telegram.pnghttp://takrazm.com/wp-content/uploads/2016/06/safeh-insta.png