حریم خصوصی

حریم خصوصی

 

تک رزم ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است ، برای خرید ، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد . برای پردازش و ارسال سفارش ، اطلاعاتی مانند آدرس ، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است . مشتریان می‌توانند نام ، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و تک رزم تنها برای ارسال همان سفارش ، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد .

همچنین تک رزم ممکن است برای ارتباط با مشتریان ، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار ، خدمات و سرویس‌های ویژه ، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید . در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند ، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه تک رزم را در پروفایل خود لغو کنند .

توجه داشته باشید که (02166456065) تنها شماره‌ای است که تک رزم از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند . بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان تک رزم ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام تک رزم است و در صورت دریافت چنین پیامکی ، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به (info@takrazm.com) اطلاع دهید .

همچنین شماره (02166456065) سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها ، خدمات و سرویس‌های ویژه تک رزم را به اطلاع کاربران می‌رساند .

تک رزم ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند . همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر ، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد ، تک رزم می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند .

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی ، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند . تک رزم هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند .

در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه های تک رزم ندارید ، می توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید .

تک رزم برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن ، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد .

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...