درباره ما

فروشگاه تک رزم در آذرماه ۱۳۷۸ با مدیریت مجتبی بیانی به طور رسمی در زمینه تولید و فروش تجهیزات و پوشاک تخصصی ورزشهای رزمی آغاز به کار کرد و پیش از آن نیز دارای سابقه ۳۰ ساله در زمینه های مختلف ورزشی و رزمی با نام تجاری دیگری بود .
از سال ۷۸ تا کنون فروشگاه تک رزم همواره در تلاش برای تولید و تهیه مرغوب ترین پوشاک و تجهیزات تخصصی ورزشهای رزمی برای ورزشکاران و علاقه مندان این رشته ها بوده و خواهد بود .
همچنین با توجه به اینکه تولید و ساخت تعدادی از تجهیزات رزمی در کشور امکان پذیر نبوده و یا توجیه اقتصادی نداشته است ، برنامه  ریزی مدیریت فروشگاه تک رزم بر آن شد که واردات آن دسته کالا را در برنامه کاری خود قرار دهد و خوشبختانه تا حد زیادی هم موفقیت آمیز بوده و میباشد .
در سال ۱۳۹۳ موفق به اخذ گواهینامه استاندارد بین المللی ISO 10004 در زمینه رضایتمندی مشتری و گواهینامه استاندارد بین المللی GDP در زمینه عملکرد خوب در توزیع و پخش از شرکت BQS CERTIFICATE UK شدیم که از این بابت نیز باید قدردان مشتریان وفادار خود باشیم .

در سالهای اخیر با توجه به رشد روز افزون استفاده اقشار مختلف از اینترنت و گسترش فرهنگ استفاده از کامپیوترها و تجهیزات همراه مانند تلفن های هوشمند در خریدهای روزمره و صرفه جویی در وقت و هزینه های ناشی از خرید حضوری ، فروشگاه تک رزم ، راه اندازی و توسعه یک فروشگاه اینترنتی جهت مشتریان و ورزشکاران محترم ورزشهای رزمی و تناسب اندام ، شامل فروش پوشاک و تجهیزات با کیفیت و تخصصی انفرادی و باشگاهی ورزشهای رزمی و تناسب اندام و کراس فیت ، و همچنین معرفی اساتید و سالنهای ورزشی را در دستور کار خود قرار داده و امیدوار است که بتواند در این زمینه بهترین همراه و تامین کننده تجهیزات مورد نیاز شما دوستان و مشتریان وفادار باشد .

امیدواریم بتوانیم نقشی هر چند ناچیز در زمینه پیشرفت ورزشکاران عزیز هنرهای رزمی و تناسب اندام ایفا کنیم و در این راه برای خدمت هرچه بهتر شنوای نظرات ، پیشنهادها و انتقادات شما همراهان خوب هستیم .

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...