به گزارش فروشگاه ورزشی تک رزم به نقل از خبرگزاری تسنیم، شهربانو دامغانی اظهار داشت: پس از بازگشت از رقابت‌های جام ریاست فدراسیون جهانی تمریناتم را به صورت شخصی شروع کردم. با برنامه ریزی منظم و دقیق تمرین کردم. در جام ریاست فدراسیون جهانی شرایط بدنی و روحی خوبی نداشتم.

وی افزود: نتوانستم در مسابقات کیش نتیجه‌ای به دست بیاورم. این روزها سخت تمرین می‌کنم تا با قدرت به شیاپ‌چانگ برگردم. در حال حاضر به لحاظ روحی نیز شرایط خوبی دارم و امیدوارم که به زودی در ترکیب تیم ملی قرار بگیرم و بهترین نتایج برای تیم ملی تکواندو به دست بیاورم. این توانایی و پتانسیل را در خودم می‌بینم که مدال آور مسابقات بزرگ باشم.

هوگوپوش تکواندوی بانوان ادامه داد: در کیش نتیجه دور از انتظاری را کسب کردم اما می‌خواهم این تصویر را پاک کنم و تصویری جدید از خودم نشان بدهم. می‌دانم مسیر سختی پیش رویم است اما ترسی از این مسیر ندارم. من از کشتی کارم را شروع کردم و دراین رشته موفق بودم اما کشتی مسابقات المپیک ندارد.همه فکرم رسیدن به المپیک و مدال آوری در این میدان بزرگ است. المپیک برایم آرزو نیست، یک هدف است.

دامغانی گفت: تغییر وزن داده‌ام و به وزن هفت آمده‌ام. البته تا زمانی که به اردوی تیم ملی دوباره دعوت بشوم در این وزن تمرین می‌کنم. شاید در صورت حضور دوباره در اردوی تیم ملی کادرفنی وزن دیگری را برایم در نظر بگیرند. درهر صورت من خودم را برای قرار گرفتن در ترکیب تیم ملی آماده می‌کنم. ابتدا باید در رقابت های کشوری شرکت کنم و پس از آن رقابت‌های انتخابی. مسیر سخت است و برای این سختی راه آماده‌ام. استاد کمرانی یک بار فرصت حضور در اردوی تیم ملی را به من داد اما نتوانستم از آن به خوبی استفاده کنم. برای ورود دوباره به تیم ملی تلاش می‌کنم.

منبع خبر : خبرگزاری تسنیم

https://takrazm.com/wp-content/uploads/2016/06/kanal-telegram.pnghttps://takrazm.com/wp-content/uploads/2016/06/safeh-insta.png

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *