چجوری تحویل بگیرم؟

چجوری تحویل بگیرم؟

 

1- ارسال اکسپرس ویژه شهر تهران

تک رزم با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت هزینه ارسال در محل (روش پس کرایه)، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است . در حال حاضر طرح تحویل اکسپرس در شهر تهران فعال می باشد . برای استفاده از این حالت خرید ، پس از انتخاب کالای مورد نظر ، روش پس کرایه را انتخاب کنید تا به محض ثبت سفارش ، جنس مورد نظر برای شما ارسال شود. در این روش هزینه حمل کالا به صورت پس کرایه در محل از خریدار دریافت می شود.

 

2- ارسال از طریق پست

در این روش که توسط کاربر قابل انتخاب است ، کالای خریداری شده توسط پست به آدرس خریدار ارسال می شود و زمان تحویل کالا ، بسته به شهر و استان خریدار ، بین ۱ تا ۵ روز کاری قابل تغییر می باشد.

 

3- ارسال به روش پس کرایه

در این روش که برای کلیه شهرها قابل انتخاب است ، کالای خریداری شده در همان روز خرید ، با سریع ترین روش ارسال که برای شهر مقصد قابل انجام باشد ، ارسال می گردد و پیش از ارسال در صورت لزوم با خریدار در مورد روش و هزینه ارسال هماهنگی های لازم انجام می شود. برای شهرهایی که دفاتر تی پاکس در آنجا فعال می باشد از طریق تی پاکس و برای سایر شهرهایی که فاقد تی پاکس می باشند ، از روش باربری ، پایانه های اتوبوسرانی و روش های دیگر (با هماهنگی قبلی) استفاده می شود. توصیه تک رزم به مشتریان گرامی اینست که در صورت خرید کالاهای حجیم و سنگین ، از روش پس کرایه استفاده کنند ، چرا که علاوه بر سرعت ارسال جنس ، از نظر هزینه برای خریدار ، مقرون به صرفه تر می باشد.