Rate this post

چگونه تردمیل مناسب خودم را انتخاب کنم؟

چه تردمیلی برای من مناسب است؟
بر اساس تحقیقات فروشگاه اینترنتی رزمی تک رزم، برای انتخاب تردمیل باید به چند نکته توجه کرد که پیشنهاد می‌کنیم تا آخر این متن را بخوانید.
تردمیل از اجزای مختلفی، مانند موتور شامل موتور اصلی تردمیل و موتور شیب برقی (موتور شیب برقی در بعضی از ترمیل‌ها که شیب برقی دارند وجود دارد) تسمه تردمیل و ضربه‌گیرها و … می‌باشد که هر شخص باید با توجه به مشخصات خودش تردمیل را انتخاب کند، در زیر به صورت کامل به آنها می‌پردازیم.

موتور تردمیل:
موتور تردمیل اصلی‌ترین قسمت تردمیل می‌باشد که وظیفه تحمل کردن وزن شما و به حرکت در آوردن تسمه را دارد و همچنین عامل اصلی تعیین قیمت تردمیل است. هر چه قدرت موتور تردمیل زیادتر باشد تحمل وزن دستگاه بیشتر می‌شود و برای اینکه تردمیل مناسبی خریداری کنید بهتر است تردمیلی بخرید که حدود 30 کیلوگرم بیشتر از وزن شما را تحمل کند البته اگر بیشتر هم تحمل کند اشکالی ندارد ولی سعی شود کمتر نباشد. تحمل وزن هر تردمیل در قسمت مشخصات همان تردمیل نوشته شده است، مثلاً اگر وزن شما 90 کیلوگرم می‌باشد تردمیلی بخرید که 120 کیلو وزن داشته باشد.

عرض تسمه:
تسمه تردمیل وظیفه حرکت دادن شما را دارد و هر شخص باید با توجه به جثه اش عرض تسمه تردمیل را انتخاب کند. عرض تسمه تردمیل هر چه پهن‌تر باشد تمرین شما امنیت بیشتری دارد و پاهای شما به کناره‌های تردمیل گیر نمی‌کند. توصیه می‌شود عرض تسمه تردمیل برای افراد بزرگسال بین 45 تا 50 سانتی‌‌‌متر باشد و کمتر نباشد. عرض تسمه تردمیل در قسمت ابعاد تسمه در مشخصات هر تردمیل نوشته شده است.

ضربه‌گیر:
ضربه‌گیر تردمیل از فشار به زانوها و کمر و آسیب‌های مفصلی جلوگیری می‌کند. همه تردمیل‌ها ضربه‌گیر دارند ولی کیفیت ضربه‌گیرها متفاوت است و این موردی است که باید از مشاوران ما بپرسید.

شیب برقی:
همه تردمیل‌ها شیب‌دار می‌شوند یعنی می‌توانید سطح تردمیل را تغییر دهید تا شبیه سربالایی شود و این کار برای بیشتر سوزاندن کالری مناسب است. البته برای کسانی که مشکل دیسک کمر یا زانو درد دارند مناسب نیست و باید از سطح صاف استفاده کنند. تغییر سطح تردمیل می‌تواند به صورت دستی انجام شود و نهایتاً 3 درجه قابل تغییر است. بعضی از تردمیل‌ها دارای موتور شیب برقی جداگانه‌ای هستند که می‌توان از روی مانیتور سطح آنان را به صورت اتوماتیک تغییر داد که حداقل 12 درجه قابل تغییر هستند. در نتیجه بهتر است تردمیل شما شیب برقی داشته باشد.

برند و خدمات پس از فروش:
مهمترین قسمت انتخاب تردمیل همین قسمت است، که چه مارکی باشد، چه مدلی باشد و گارانتی آن چطور باشد؟
همانطور که می‌دانید مارک‌های زیادی در ایران فعالیت می‌کنند که به لحاظ کیفیت با هم متفاوت هستند و همینطور هر مارک، گارانتی خاص خودش را دارد پس مارک‌ها به غیر از کیفیت که با هم تفاوت دارند در مدّت گارانتی و کیفیت گارانتی نیز با هم متفاوت هستند. برای اینکه مدل و مارک مناسبی بخرید بهترین راه، تماس با مشاوران سایت TAKRAZM که به صورت رایگان به شما بهترین تردمیل را با توجه به مشخصات شما پیشنهاد می‌دهند.
به دلیل اینکه ما تقریباً تمام برندها و مدل‌ها را برای فروش موجود داریم می‌توانیم بدون تعصب نسبت به مارک خاصی، بهترین حالت را به شما پیشنهاد دهیم، پس همین الآن با شماره 66456065-021 تماس بگیرید.

چگونه تردمیل مورد نظر را سفارش دهیم؟
اگر در تهران هستید، بعد از انتخاب مدل تردمیل یا به صورت آنلاین سفارش را ثبت کنید و یا به صورت تلفنی سفارش خود را اعلام کنید. همکاران ما در واحد ارسال، دستگاه را به صورت رایگان به منزل شما می‌آورند و همچنین به صورت رایگان برای شما نصب خواهند کرد. پس هزینه ارسال و نصب رایگان می‌باشد. ضمناً می‌توانید مبلغ دستگاه را بعد از تحویل به نصاب پرداخت کنید.
اگر در شهرستان هستید، پس از سفارش و پرداخت مبلغ دستگاه، تردمیل شما توسط باربری به سراسر کشور ارسال خواهد شد. تردمیل‌ها داخل کارتن‌های بسیار محکم و ضخیم مخصوص هستند و دستور تصویری نصب آن همراه با آچارهای مخصوص داخل جعبه و به همراه روغن تسمه موجود است و نصب آن بسیار راحت می‌باشد.

https://takrazm.com/wp-content/uploads/2016/07/danlod.png

https://takrazm.com/wp-content/uploads/2016/06/kanal-telegram.pnghttps://takrazm.com/wp-content/uploads/2016/06/safeh-insta.png

یک دیدگاه برای “چگونه تردمیل مناسب خودم را انتخاب کنم؟”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...