استارت جوجیتسو کاران برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا

به گزارش فروشگاه اینترنتی رزمی تک رزم به نقل از باشگاه خبرنگاران، پس از برگزاری مرحله نهایی از رقابتهای انتخابی تیم ملی جوجیتسو که در تاریخ 24 آبان ماه و با حضور 33 نفر از مدعیان این رشته ورزشی در محل آکادمی ملی المپیک برگزار شد، در نهایت 16 ورزشکار جواز حضور در اردوی نهایی این تیم را کسب کردند.

تمرینات آماده سازی تیم ملی جوجیتسو هم اکنون زیر نظر سید امیر خوشبین سرمربی این تیم در آکادمی ملی المپیک پیگیری می شود و تا روز اعزام به مسابقات جوجیتسو قهرمانی آسیا ادامه خواهد داشت.

دیگر اعضای کادر فنی تیم ملی جوجیتسو را آقایان سید امیر حسام حسینی و داوود خاکی مربیان تیم و همچنین جواد شفیعی و مهدی یاوری مربیان بدنساز این تیم تشکیل می دهند.

اردونشینان تیم جوجیتسو را در بخش نوازا مهران ستار، محمد افسری جدیدی، محمد رئوف خاکسار، علی سیروسی، امیر حسین خادمیان، مصطفی امیری، حمید عمرایی، محمد منصوری داور، حبیب رنجبر، محمد صفر علیزاد، محسن حمیدی، حمید پسیانی، مسعود حسن زاده و آرش کریمی و همچنین در بخش کاتا، مهدی جورسرایی و حمید رضا جورسرایی تشکیل می دهند.

لازم به ذکر است :اردوی تیم ملی جوجیتسو بانوان نیز همزمان با آقایان این رشته ورزشی در آکادمی ملی المپیک در حال برگزاری است که خانم ها سوده کمندانی و نسرین محمدی به عنوان ورزشکار، آسیه هداوند خانی مربی و مهسا روحی به عنوان بدنساز تشکیل می دهند که به سرپرستی فرزانه جعفرزادگان در این اردو حضور دارند.

شایان ذکر است :مسابقات جوجیتسو قهرمانی جهان 2016، طی روزهای 17 لغایت 23 آذرماه سال جاری به میزبانی کشور ترکمنستان برگزار خواهد شد.

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

http://takrazm.com/wp-content/uploads/2016/06/kanal-telegram.pnghttp://takrazm.com/wp-content/uploads/2016/06/safeh-insta.png