بوکسورهای ایران با 3 پیروزی 4 مدال برنز کسب کردند!

بوکسورهای جوانان ایران با کسب چهار مدال برنز به کار خود در مسابقات بین المللی آگالاروف باکو پایان دادند.

به گزارش فروشگاه اینترنتی رزمی تک رزم به نقل از خبرگزاری فارس، مسابقات بین المللی بوکس جوانان “آگالاروف” که از روز پنجشنبه هفته گذشته در شهر باکو مرکز جمهوری آذربایجان آغاز شده بود، با کسب چهار مدل برنز برای مشتزنان کشورمان به پایان رسید.

آذربایجان(با دو تیم)ایران، گرجستان، قزاقستان، روسیه و رژیم اشغالگر قدس در این مسابقات حضور داشتند.

پیمان شاهپری نماینده وزن 49 کیلوگرم، در نخستین دیدار خود نماینده آذربایجان را شکست داد و در دومین دیدار مقابل بوکسور آذربایجان شکست خورد و به مدال برنز دست یافت.

در وزن 52 کیلوگرم، اشکان رضایی در نخستین مبارزه خود بوکسور آذربایجان را شکست داد و به مصاف نماینده گرجستان رفت. وی در دومین مبارزه خود شکست خورد و به مدال برنز رسید.

اشکان رشیدی نماینده وزن 64 کیلوگرم نیز در نخستین دیدار خود به مصاف نماینده آذربایجان رفت و با برتری مقابل حریف خود به دور دوم راه یافت، اما در دور دوم مقابل نماینده میزبان شکست خورد و به مدال برنز بسنده کرد.

اما در وزن 91 کیلوگرم، امیرمحمد نورشاد در نخستین مبارزه خود  مقابل حریف قزاق خود شکست خورد و به مدال برنز دست یافت!

مسابقات بین المللی بوکس جوانان آگالاروف که از روز پنجشنبه هفته گذشته در شهر باکو مرکز جمهوری آذربایجان آغاز شد که مسئولان فدراسیون مدعی بودند که 7 نماینده از کشورمان راهی این مسابقات شده‌اند، اما طبق اسامی که سایت برگزاری مسابقات اعلام کرده، در وزن 56 کیلوگرم علی علیزاده به عنوان نماینده کشورمان وارد رینگ مسابقات شده است.

تیم ملی جوانان ایران با 7 بوکسور در این تورنمنت معتبر حضور پیدا کرد.

ترکیب تیم ملی جوانان ایران به این شرح بود:

وزن 49 کیلوگرم: پیمان شاهپری

وزن 52 کیلوگرم: اشکان رضایی

وزن 60 کیلوگرم: حسین موسی‌خانی

وزن 64 کیلوگرم : اشکان رشید

وزن 69 کیلوگرم: محمد عسگری

وزن 75 کیلوگرم: رضا حسن‌نیا

وزن 91 کیلوگرم: امیر محمد نورشاد

کادر فنی: امید رشید و رضا مهدی پور

منبع خبر : خبرگزاری فارس

http://takrazm.com/wp-content/uploads/2016/06/kanal-telegram.pnghttp://takrazm.com/wp-content/uploads/2016/06/safeh-insta.png