ضریب ۵ کاراته وان برای المپیک ۲۰۲۰

با اعلام فدراسیون جهانی کاراته، ۵ دوره لیگ جهانی (کاراته وان) در رنکینگ فدراسیون جهانی برای حضور در بازی‌های المپیک با ضریب ۵ لحاظ می‌شود.

به گزارش فروشگاه اینترنتی رزمی تک رزم به نقل از خبرگزاری تسنیم، فدراسیون جهانی کاراته در نظر دارد، سهمیه حضور در بازی‌های المپیک توکیو 2020 از طریق رنکینگ به ورزشکاران هر کشور تعلق بگیرد، از همین رو هم برای مسابقات مختلف ضریب امتیازی متفاوت را در نظر گرفته است که مسابقات لیگ جهانی (کاراته وان) ضریب 5 دارد.

طبق اعلام فدراسیون جهانی کاراته، برای مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب 100، 70 و 40 امتیاز در نظر گرفته شده است که بدین ترتیب نفرات اول در لیگ های جهانی 500 امتیاز، نفرات دوم 350 امتیاز و نفرات سوم 200 امتیاز برای رنکینگ بدست می آورند. البته برای کاراته‌کاهای پنجم، هفتم، نهم و … نیز امتیازاتی در نظر گرفته شده است.

اولین دوره لیگ جهانی در سال 2017 از روز جمعه (8 بهمن ماه) به مدت 3 روز در پاریس فرانسه انجام می شود و چهار دوره دیگر این پیکارها در سالجاری میلادی به ترتیب در روتردام (هلند)، دبی (امارات)، رباط (مراکش) و لایپزیک (آلمان) انجام خواهد شد.

منبع خبر : خبرگزاری تسنیم

http://takrazm.com/wp-content/uploads/2016/06/kanal-telegram.pnghttp://takrazm.com/wp-content/uploads/2016/06/safeh-insta.png