مربیان کوبایی تیم ملی بوکس تا ۲۰ روز دیگر به ایران می‌آیند

نائب رئیس فدراسیون بوکس گفت: مربیان کوبایی تا ۲۰ روز دیگر به ایران می‌آیند و بعد از آمدن آنها اردوهای تیم ملی استارت خواهد خورد.

به گزارش فروشگاه اینترنتی رزمی تک رزم به نقل از خبرگزاری تسنیم، روح‌الله حسینی عنوان کرد: از فدراسیون بوکس کوبا درخواست کردیم دو مربی برای فعالیت به ما معرفی کنند. ابتدا دو مربی معرفی شدند که رزومه‌شان مورد بررسی قرار گرفت و مورد قبول نبودند و بعد از این موضوع دو مربی دیگر معرفی شدند که رزومه بهتری داشتند و به همین دلیل قرار شد به تهران بیایند.

وی ادامه داد: این مربیان تمرین‌دهنده هستند و به همین دلیل سعی می‌کنیم از آنها برای ارتقای سطح فنی استان‌هایمان نیز استفاده کنیم. تمرینات تیم ملی نیز بعد از حضور آنها استارت می‌خورد. مربیان ایرانی نیز در کنار این مربیان به فعالیت‌شان ادامه خواهند داد.

نائب رئیس فدراسیون بوکس در پاسخ به این سال که لیگ در سال جاری برگزار می‌شود و یا اینکه این سابقات همچون سال گذشته برگزار نمی‌شود اظهار داشت: تا اسپانسر مناسب در این میدان حاضر نشود برگزاری این مسابقات نمی‌تواند فایده‌ای داشته باشد. امسال این مسابقات برگزار نمی‌شود.

منبع خبر : خبرگزاری تسنیم

http://takrazm.com/wp-content/uploads/2016/06/kanal-telegram.pnghttp://takrazm.com/wp-content/uploads/2016/06/safeh-insta.png