هروی: امیدوارم پیشکسوتان و صاحب‌نظران تیم ملی را یاری کنند

سرمربی تیم ملی کاراته گفت: امیدوارم در فرصت باقی‌مانده تا شروع رقابت‌ها جهانی تمام اهالی کاراته ازجمله پیشکسوتان و صاحب‌نظران به ما کمک کنند تا بهترین نتیجه را بگیریم.

به گزارش فروشگاه اینترنتی رزمی تک رزم به نقل از خبرگزاری تسنیم، شهرام هروی عنوان کرد: تقریبا یک ماه دیگر تا مسابقات قهرمانی جهان فرصت باقی است و در این زمان تمام تلاش‌مان این است که بتوانیم بهترین تدارک را داشته باشیم تا نفرات با آمادگی ایده‌آل به اتریش اعزام شوند. امیدوارم در این زمان تمام اهالی کاراته مخصوصا پیشکستوتان و صاحب‌نظران تیم ملی را همراهی کنند.

وی ادامه داد: اسامی نفرات اعزامی به  رقابت‌های جهانی تا 12 مهر ماه اعلام می‌شود چون کادر فنی تنها تا این تاریخ می‌تواند اسامی نفرات را به فدراسیون ارائه کند. اردوها و تمرینات آماده‌سازی همچون ماه‌ها قبل پیگیری می‌شود و امیدواریم بتوانیم حالا که شرایط حضور در رقابت‌های تدارکاتی برون مرزی فراهم نیست در تهران کارمان را با قدرت پیگیری کنیم. انگیزه بچه‌ها بالا است و با تکیه بر آمادگی جسمانی و روحیه بالای آنها به امید خدا در اتریش به دنبال گرفتن بهترین نتیجه خواهیم بود.

منبع خبر : خبرگزاری تسنیم

http://takrazm.com/wp-content/uploads/2016/06/kanal-telegram.pnghttp://takrazm.com/wp-content/uploads/2016/06/safeh-insta.png