کرجی: با انگیزه‌تر از گذشته در عرصه قهرمانی حرکت می‌کنم

بانوی کاراته‌کای کشورمان گفت: مطمئن باشید با انگیزه‌تر از گذشته به کارم ادامه خواهم داد و در میادین حاضر خواهم شد.

به گزارش فروشگاه اینترنتی رزمی تک رزم به نقل از خبرگزاری تسنیم، سحر کرجی در گفت‌وگو خود عنوان کرد: به هیچ وجه عقب نخواهم کشید و از همین حالا به فکر بازی‌های آسیایی بعدی هستم. بدون اغراق می‌گویم بعد از هر اتفاق نه تنها انگیزه‌ام را از دست نمی‌دهم بلکه تلاشم صد چندان می‌شود.

او ادامه داد: امروز نه تنها به دنبال اثبات دوباره خودم در داخل کشور هستم بلکه به سکوهای آسیایی و جهانی فکر می‌کنم. هیچ هدفی از دستان سحر کرجی دور نیست و این موضوع را بار دیگر ثابت می‌کنم. از همین حالا خودم را بر روی سکوهای قهرمانی می‌بینم و تمریناتم را به شدت پیگیری می‌کنم و مطمئنم به هدفم می‌رسم.

کرجی گفت: نه تنها به موفقیت در آسیا و جهان فکر می‌کنم بلکه از همین حالا حضور درخشان در المپیک 2020 را در ذهنم تجسم می‌کنم. نه تنها می‌خواهم در ژاپن نماینده کاراته ایران باشم بلکه اعتقاد دارم هیچ چیز حتی مدال این بازی‌ها نیز به هیچ وجه دور از دسترس و غیرممکن نیست.

وی تصریح کرد: همیشه تلاش کردم از اتفاقات گذشته درس بگیرم اما در عین حال تمرکزم بر روی آینده باشد. اینکه دائماً به گذشته فکر کنیم قطعاً ما را از مسیرمان دور می‌کند. با تمام قدرت تمرین می‌کنم و سعی می‌کنم جایگاهی حتی بهتر از گذشته پیدا کنم.

دارنده مدال طلای جام باشگاه‌های آسیا در دوره‌های مختلف اظهار داشت: البته در کنار کاراته همیشه به فکر پیشرفت تحصیلی هم بودم و با کمک خدا در این بخش نیز به اعتقاد خودم موفق بودم و از این موضوع بسیار خوشحالم. واقعاً خوشحالم که توانستم مدرک کارشناسی ارشدم را بگیرم و حالا به فکر گرفتن دکتری هستم. همیشه دوست داشتم در کنار کسب افتخار برای کشورم در بخش ورزشی با بالابردن و ارتقای تحصیلاتم نیز برای کشورم فردی مفید باشم و بتوانم در این عرصه نیز به کشورم خدمت کنم.

او در پایان گفت: جا دارد از خانواده‌، مربیانم و همه مسئولانی که در فدراسیون و بخش‌های دیگر در این سال‌ها به نوعی به من کمک کردند تشکر کنم. دوست دارم دل مردم کشورم را باز هم شاد کنم و مطمئن باشید حتی یک قدم هم از این هدف عقب نخواهم کشید.

منبع خبر : خبرگزاری تسنیم

http://takrazm.com/wp-content/uploads/2016/06/kanal-telegram.pnghttp://takrazm.com/wp-content/uploads/2016/06/safeh-insta.png